Kulinichi Sportyvnaya

ОПИС

Команда спеціалістів нашої фірми займається створенням корпусних меблів та авторських меблів преміум якості. Ми орієнтуємося на сучасні тенденції, при цьому беремо до уваги всі побажання клієнта, особливості приміщення та інші важливі нюанси. Одним із найбільших проектів, яким ми пишаємося, є мережа кафе «Куліничі».

Професіонали, які працюють у компанії Roomio, постійно вдосконалюють свої навички та переймають досвід світових дизайнерів. Це призвело до того, що при створенні меблів для кафе ми прагнемо створити приміщення, в якому буде комфортно знаходитися не тільки працівникам кафе, а й кожному відвідувачу.

Як приклад можна навести даний дизайн меблів, який повністю розкриває тематику закладу, поєднує у собі сучасні рішення та домашню атмосферу. Кафе спеціалізується на виготовленні та продажу смачної випічки та ароматних напоїв. Гармонійно з’єднані деталі та меблі допоможуть зробити дизайн кафе неповторним та сучасним.

Враховуючи особисті побажання замовника, ми створюємо меблі, які повністю розкривають концепт ресторану, кафе, спортивного залу або інших об’єктів. Якщо Ви бажаєте особисто познайомитися з нами або поставити будь-які питання, звертайтесь за номером телефону нашої фірми.

Залишились питання

Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом