Про нас

2018

Створення підприємства

сучасне підприємство

Roomio – це сучасне підприємство, в стінах якого ми втілюємо всілякі предмети інтер’єру: від корпусних меблів до створення авторських меблів преміум якості.

30+

Партнерів

забезпечуємо Повний цикл

Вам не доведеться шукати підрядників та хвилюватися, ми закриваємо проект під ключ: починаючи від дизайну інтер’єру та закінчуючи встановленням меблів на об’єкті.

500+

Успішних проектів

Команда націлена на результат

Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому та беремося за проекти будь-якої складності, тому продовжуємо розвиватися та розширювати свій спектр послуг. З кожним роком ми накопичуємо все більше досвіду, нових знайомств та нагляду, що допомагає нам створювати новинки та прогресувати.

Згуртований
дружній колектив

Складається з професіоналів з багаторічним досвідом, яких об’єднує одна головна спільна мета — створити якісні предмети інтер’єру та повністю задовольнити потреби та побажання клієнта.
Співробітники нашої компанії – це поєднання корпоративної культури з бажанням досягати нових вершин і досліджувати нові шляхи.

люди із спільними цінностями та метою

Підбираючи команду, для нас важливо було об’єднати людей загальними цінностями та метою, зробивши людський ресурс однією з найсильніших сторін нашої компанії. На щастя, у нас це вийшло і зараз ми перемагаємо та розвиваємось разом.

компанія, яка дивиться у майбутнє

Сьогодні Roomio – це компанія, яка дивиться у майбутнє. Керівництво поділяють Місік Володимир та Свірський Артем. Кожен з нас до створення компанії був пов’язаний з меблевою промисловістю та будівництвом, після чого ми об’єднали сили і стали молодою прогресивною командою з великими амбіціями.

Керівники

Місік Володимир

Операційні завдання

Свірський Артем

Операційні завдання

+38 (093)670-75-06

Телефон:
+38 (099) 611-11-06
Виробництво:

Милошевичі, Львівська область будинок 1а, вул.Радванська

Адреса:

Милошевичі, Львівська область будинок 1а, вул.Радванська

Залишились питання

Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом