IT Flat

Квартира, яка сприяє не тільки відпочинку, але й продуктивній роботі. Ми враховуємо побажання кожного клієнта та із задоволенням виробляємо особливі меблі.

Pavlovskii Flat

Прості форми, унікальна фактура та дизайн – це все про меблі для Pavlovskii Flat. Наша команда готова до будь-яких дизайнерських рішень! Ми цінуємо унікальність кожної деталі.

House Forest

Пориньте у світ затишку та тепла разом з меблями Roomio. Поєднання функціональності, простоти форм та унікального дизайну не залишить нікого байдужим.

Kardinal

Персональний підхід до кожного замовлення – гарантія придбання оригінального комплекту меблів, який оптимально впишеться в дизайн конкретного інтер’єру.

Alter Ego

Цей дизайн меблів був втілений у сучасному стилі мінімалізму, що чудово доповнюється стильними елементами. Ми врахували всі побажання замовника та втілили у життя всі ідеї.

Flat Elizavetinskaya

При виробництві меблів для даного проекту, наша команда врахувала всі побажання замовника: прості форми, економія простору, функціональність.
Білий колір завжди виглядає доречно та створює відчуття легкості.

White Elephant

Наша компанія готова до будь-яких замовлень, які допоможуть Вам зробити дизайнерські меблі для квартири ідеальними. Однією з основних переваг наших майстрів є те, що до кожного конкретного замовлення ми належимо індивідуально.

Felichita

Проект Felicita, виконаний у світлих тонах, приносить відчуття домашнього затишку та спокою. Завдяки правильно підібраній комбінації матеріалів кожен елемент виглядає естетично і має зносостійкість.

Home Office

Проект Home Office поєднує в собі домашній затишок та лаконічність офісного приміщення. Світлі відтінки дерева з натуральною фактурою та темні предмети робочого простору виробляють єдину концепцію.

Залишились питання

Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом