Laboratory

Враховуючи особливості роботи лабораторії, основний акцент був зроблений на простоті дизайну та функціональності розміщення всіх конструкцій та меблів. Сучасний стиль відмінно поєднується з мінімалізмом, що робить об’єкт актуальним та комфортним для роботи. Професіонали нашої фірми вирішили створити досить багато полиць та шаф усередині для того, щоб працівники завжди мали відкритий доступ до всіх необхідних реагентів та обладнання.

PrivatBank

Приміщення банку покладає він чимало завдань і надій. Тому ми розробили меблі, які дозволять сконцентруватися на вирішуваних питаннях, не відволікаючись на сторонні фактори.

Office EnerGym

Наша компанія готова створити меблі для офісу Вашого підприємства, який повністю відповідатиме напрямку діяльності та всім Вашим особистим побажанням. Також розробляються дизайнерські меблі для офісу, які дозволять Вам працювати не тільки в стильному приміщенні, але ще й максимально функціональному.

EnerGym

Команда Roomio готова створити меблі для спортзалу, враховуючи всі сучасні тенденції та новинки у сфері інтер’єрів.
Меблі на замовлення даного залу виконані в актуальному стилі мінімалізму з додаванням Natural елементів. У нинішньому світі прийнято робити ставку на натуральність обстановки, додавати до неї живі об’єкти.

Bellif

У шоурумі Bellif ми наголосили на поверхнях столів. Насолоджуватися свіжою кавою, сидячи за маленьким столиком, одне задоволення. Комплект стільців та великий стіл відмінно підійдуть для переговорів та зборів. Шляхетне поєднання дерева та золота відмінно доповнюють інтер’єр та створюють особливу атмосферу.

Avantazh Office

Офісний простір зі стильними меблями і обробкою, що не відволікає від роботи, від професійної команди Roomio. Всі елементи проекту, виконані з урахуванням призначення приміщення, відрізняються зносостійкістю та функціональністю.

Roomio x Prosvirin Design

Стелаж відкритого типу допоможе заповнити інтер’єр без перенасичення простору зоровим шумом. Виріб, створений за допомогою поєднання декількох технологій, має чітку індивідуальність.

Залишились питання

Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом