Kulinichi Sportyvnaya

Команда спеціалістів нашої фірми займається створенням корпусних меблів та авторських меблів преміум якості. Ми орієнтуємося на сучасні тенденції, при цьому беремо до уваги всі побажання клієнта, особливості приміщення та інші важливі нюанси. Одним із найбільших проектів, яким ми пишаємося, є мережа кафе «Куліничі».

Kulinichi Cosmos

Співробітники Roomio постійно вдосконалюють свої навички, дізнаючись актуальні тенденції. Наша команда створила меблі для кафе, яке приваблюватиме відвідувачів не лише смачною їжею та ароматною кавою, але й затишною атмосферою. У роботі ми використовуємо виключно новаторські ідеї, але беремо до уваги актуальні світові тенденції.

Kulinichi Muse

Насамперед, закусочна «Куліничі» пропонує своїм відвідувачам смачну домашню випічку, яку можна запитати чашкою ароматної кави або чаю. Тому і основний упор у дизайні меблів має бути зроблений на затишну атмосферу, яка сприяла б розслабленню та відчуттю комфорту та домашнього затишку.

Kulinichi

Основною перевагою співробітників нашої компанії є професіоналізм та відповідальність, з якою ми підходимо до кожного замовлення. В даному конкретному випадку дизайн меблів був створений з урахуванням напряму його діяльності. Смачна свіжа випічка завжди асоціюється із домашнім затишком. Тому багато елементів виконані з дерева.

Food Market Klass

Ми любимо нестандартні рішення та унікальність. Вельветові стільці смарагдового та синього кольору є яскравими акцентами. Вони роблять інтер’єр особливим та піднімають настрій гостям.

Залишились питання

Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом