Кухонний фартух: як підібрати?

Сьогодні поговоримо з вами про важливий підбір елемента кожної кухні – кухонного фартуха, який має не лише естетичну цінність, а й побутову. Саме він захищає вашу кухню від вологості, високих температур та бризок.

Кухонний фартух вважається досить складним елементом, тому що при неправильному підборі він може зіпсувати навіть найстильнішу кухню з дорогими фасадами, а при правильному підборі зробити ефектним навіть простий гарнітур.

ПЕРЕЙДЕМО ДО ПІДБОРУ:

— Розмір та висота. Стандартний розмір фартуха – 60см, але якщо власники партери невисокі, фартух роблять 45-55см за висотою.

— Проектування фартуха. Насамперед потрібно вирішити чи буде він скромним доповненням або родзинкою вашої кухні. Вибирайте фартух, маючи на руках усі зразки матеріалів вашої кухні.

— Інтер’єр. Кухонний фартух повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр вашої кухні, найкраще віддавати перевагу помірним тонам від яких не втомлюються очі. Однак, якщо ваша кухня не монохромна перекличка фартуха та інших елементів інтер’єру є обов’язковою. Також добре виглядають контрастні рішення.

ВИБІР МАТЕРІАЛУ:

— Керамічна плитка – найпрактичніший оздоблювальний матеріал, який стійкий до перепадів температур, легко миється та довговічний. Ще одна перевага – різноманітність колірних рішень.

— Мозаїка. Її характеристики аналогічні керамічній плитці, проблема тільки в практичності через кількість швів, які швидко забруднюються.

— Скло – оригінальне рішення, з можливістю нанесення будь-яких зображень. З недоліків: на склі добре помітні бризки та плями.

— Панелі МДФ. З переваг: висока стійкість до вологи, простий догляд, великий вибір дизайнерських рішень, стійкість до механічних пошкоджень, стійкі до появи грибка та цвілі.

— Натуральний камінь. Даний варіант не з дешевих, але він окупиться завдяки тому, що прослужить своїм власникам довгі роки. Такий матеріал не псуватиметься від температурного впливу та вологи, тому захистить стіну найкращим чином. Також, радимо вам подумати про поєднання дерева із цим матеріалом, він привнесе природну красу вашій кухні.

— Натуральний кам’яний шпон. У рази дешевше монолітних плит з натурального каменю, але при цьому не поступаються своєю міцністю та естетичним виглядом.

Під час ремонту подумайте про повний образ вашої майбутньої кухні. Такий елемент, як кухонний фартух, може повністю змінити обстановку інтер’єру.

Якщо ви зараз перебуваєте на етапі перетворення кухонної зони, ви можете написати нам у Direct і ми із задоволенням допоможемо вам підібрати відповідні матеріали та реалізуємо всі ідеї на вашій кухні.

Залишились питання

Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом