Авторські меблі преміум класу

Наше завдання – створити простір у якому вам завжди буде приємно перебувати. Будинок, в якому ви відчуватимете комфорт, затишок та безпеку. Вам не доведеться перейматися процесами створення, з нами ви можете бути впевнені в якості та сумлінності.

Дізнатися більше

ПРОЦЕС РОБОТИ

1

Обговорення проекту

Ми отримуємо запит від замовника

Ви приїжджаєте до нас на виробництво, дзвоните чи залишаєте заявку. Далі обговорюємо з вами проект та наявність візуалізації.

2

Візуалізація проекту

Оцінюємо коректність технічного завдання та уточнюємо деталі

Якщо є візуалізація, ми проектуємо та узгоджуємо з вами всі моменти. Якщо візуалізації немає, наш дизайнер готує вам повноцінний проект

3

Оформлення документів

Складаємо та підписуємо договір

Після цього ми оформляємо необхідні документи (договір, комерційна пропозиція, технічне завдання, специфікації, за необхідності візуалізації). Далі ми виготовляємо меблі на нашому виробництві

4

Доставка на об’єкт

Доставка по всій Україні та складання на об’єкті

Перевірка якості виконаних робіт перед здаванням об’єкту

Ми купуємо необхідні матеріали. Як тільки меблі будуть готові, ми доставимо вироби до вас, до будь-якої точки України. Наприкінці роботи ми зберемо та встановимо меблі на об’єкті.

ЯКІСТЬ

Перевірені постачальники

Ми завжди беремо матеріали у перевірених постачальників. У нашому випадку, на кожному матеріалі є код, який підтверджує справжність і якість.

Спілкування з клієнтом

Насамкінець хочемо сказати, що ми завжди із задоволенням чекаємо вас на нашому виробництві, щоб показати все наживо і відповісти на ваші запитання

Затримки у роботі виключені

Іноді підрядники не укладаються в строки, в результаті клієнти можуть отримати замовлення не вчасно, що відбивається на репутації виробництва. Тому ми завжди прагнемо позбавитися ризиків і створюємо нові відділи на виробництві, щоб виключити затримки.

Матеріали

Плитні матеріали ми замовляємо у наших партнерів – @abris_ukraine, фурнітура – @first_line_kharkiv (Blum). Але, щодо специфічних замовлень, у нас також є контакти інших перевірених підрядників, де ми замовляємо інші бренди матеріалів.

Правильне зберігання матеріалів

Трапляються ситуації коли у постачальників матеріали неправильно зберігаються, за рахунок цього кінцевий продукт найімовірніше буде зовсім
не зносостійким. Але ми завжди підходимо до таких питань професійно, щоби уникнути цих проблем.

ЦИКЛ ВИРОБНИЦТВА

Доставка та складання

Можете не хвилюватися про подальші процеси встановлення меблів, тому що ми все беремо на себе. Ваші очікування повністю виправдовуватимуться. Ми створимо саме ті унікальні меблі, про які ви мрієте.

Інноваційне обладнання

На нашому виробництві ми використовуємо лише високоточне обладнання. Наша команда не боїться кидати собі виклик, тому ми готові реалізувати рішення будь-якої складності.

Гарантія якості

Всі матеріали, які ми використовуємо, мають сертифікати автентичності та якості. А наші співробітники стандартно проходять перевірки та відвідують майстер класи міжнародного рівня. На нашому виробництві також є малярський цех, де самостійно наносимо фарбування на потрібні матеріали, не використовуючи сторонніх підрядників.

Можливості виробництва

Для того, щоб підтримувати якість, ми ніколи не зупиняємось на досягнутому і продовжуємо розвиватися, тому відкрили нові відділи на виробництві: малярський цех, відділи з виробництва шпонованих фасадів та м’яких меблів. На нашому виробництві ми використовуємо високоточне обладнання WDMAX, яке дозволяє підтримувати якість нашої продукції на найвищому рівні.

НАШІ РОБОТИ

Меблі для житлових приміщень

Меблі для комерційних приміщень

Horeca

Залишились питання

Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом